بهترین تبلیغات معمولا زمانی بالاترین اثرگذاری را دارند که با استفاده هوشمندانه از مناسبتها و عنصر خاطره انگیزی آن مناسبت بهترین و بیشترین اثر گذاری را بر مخاطب خود بگذارند.

تبلیغات با مناسبتهای ثبت شده در تقویم مثل عید نوروز، محرم و یا کریسمس، شب یلدا و… مناسبتهایی هستند که برخی از آنها با رنگ خاص مثلا ولنتاین با رنگ قرمز و یا با نمادی خاص مثلا کریسمس با درخت کاج و پاپانویل شناخته میشود و معمولا مفهوم تبلیغ با این مفاهیم و نمادها در هم می آمیزد تا پیام خود را بر دل و جان مخاطب بنشاند و یا مناسبتهای مقطعی مانند المپیک و … نام برد که در زمان خاصی اتفاق می افتد و توجه عموم جامعه را به خود جلب مینماید و صاحبان کسب و کار بر بال این امواج می نشینند.

یکی از ساده ترین روش های کسب درآمد از این طریق در تلگرام ، استفاده از سیستم های همکاری در فروش است. بسیاری از کانال های پرمخاطب تلگرام با عضویت در این سیستم  از طریق تبلیغ محصولات در کانال ها و گروه ها کسب درآمد می کنند. در اینجا چند نمونه از محصولاتی که شما با عضویت در سیستم های همکاری در فروش با بازاریابی مناسبتی (ویژه شب یلدا)  می توانید کسب درآمد کنید معرفی شده است.

❤️ لاک طرح هندوانه و … ویژه شب یلدا ،     کد محصول: sa4939
❤️ لاک مخملی ویژه شب یلدا،                   کد محصول: g-sa3116
❤️ مانتو پاییزه طرح یلدا،                         کد محصول: g-cl3137    
❤️ شال و کلاه بافتی طرح یلدا،                  کد محصول: cl7617
❤️ پکیج شب یلدا،                                 کد محصول: grp60071196
❤️و…

✅ با عضویت در سیستم همکاری در فروش پایگان می توانید تبلیغات خود را شروع کرده و درآمد کسب کنید:

🌐 https://goo.gl/Ultkc1

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کانال موفقیت در کسب و کار اینترنتی، با ما همراه شوید👇👇👇

📢 @socialmaster_ir